2007
2007
January

February
March
April
May
June
Jule
August
September
October
November
December
2006
Júl 2007
Juli 2007


2007International Film Festival ART FILM - Trenčianske Teplice 2007
A takto som ulovil najvzácnejší autogram z festivalu - svetoznámy režisér Roman POLANSKI, ktorý mi na druhý deň osobne spoločnú fotku  aj s venovaním podpísal...        (mit Regisseur Roman Polanski)
Roman POLANSKI
Roman POLANSKI
Roman POLANSKI
Roman POLANSKI
(Nositeľ filmového Oscara Roman Polanski hneď na niekoľko variácií....získať jeho autogram na festivale nebolo ľahké...)

Isabelle HUPPERT
ďalšia herecká superhviezda Art Filmu 2007

Oleg TABAKOV
ruská herecká legenda / Schauspieler

Mirjana KARANOVIČ
(herečka / Schauspielerin)
Nositeľka ceny Hercova misia udeľovanej na Moste slávy

Marián LABUDA - ďalší držiteľ Ceny Hercova misia
(Schauspieler - Slowakei)
Marián LABUDA

Jiří MENZEL - nositeľ Ceny Zlatá kamera
(Schauspieler und Regisseur- Tschechien)
Na Art Filme bolo aj množstvo ďalších hviezd...
Varhan Orchestrovič BAUER
(hudobný skladateľ)
(Komponist)
Iľja CHRŽANOVSKIJ
(režisér - Regisseur)
(Rusko-Russland)
Jafar PANAHI
(režisér - Regisseur)
(Iran)
Nik POWELL
(zakladateľ Virgin Records)
(Veľká Británia)
Jiří SCHMITZER
(herec-Schauspieler)
(ČR - Tschechien)
Trenčianske Teplice (TASR) - Do bohatej zbierky autogramov Martina Šimovca pribudol včera popoludní vzácny kúsok v podobe podpisu režiséra Romana Polanského.

Polanski vystúpil z auta pre hotelom Most slávy v Trenčianskych Tepliciach a na pôde festivalu ho privítal riaditeľ Artfilmu Milan Lasica. Potom sa ochotne venoval zberateľom autogramov a fotografom.

Martin Šimovec z Nového Mesta nad Váhom má vo svojej zbierke 35- tisíc podpisov osobností zo 150 krajín. Zberateľ neprezradil zdroj informácií, z ktorého sa dozvedel o príchode slávneho režiséra. "Skúsený zberateľ si dokáže s tým poradiť, najmä ak sa venuje osobnostiam filmu, divadla, športovcom a hudobným skupinám," povedal pre TASR 39-ročný učiteľ. Nedokáže určiť najvzácnejší autogram vo svojej zbierke. "Každý má svoju cenu, o každom sa dá veľa rozprávať, o žijúcich aj nežijúcich. Poznám Polanského filmy, skvelý je Pianista a z detstva si pamätám detektívku Čínska štvrť," pokračoval Martin Šimovec. Zberateľstvo je pre neho spôsob, ako sa dostať k informáciám o mnohých ľuďoch, o ktorých by ináč nepočul. Zisťuje si údaje o ich tvorbe, živote a berie to aj ako adrenalínový šport.

Roman Polanski, rodák z Paríža, vyrastal v Poľsku a cez Veľkú Britániu sa dostal do USA. Za film Pianista dostal Oscara a na Artfilme v sobotu prevezme cenu Zlatá kamera.

Zdroj: TASR
 

O mojom úspešnom "love" na Romana Polanského vydala oficiálnu správu aj TA SR !!!
(autor : Leo Kužela)
2008