Hlavná galéria
Hlavná metalová galéria
Nová galéria
Hauptgalerie
Neu Galerie
Hauptgalerie-Metalmusik
Vitajte v pekle! (extrémna metalová galéria)
Welcome to HELL!  (Extrem Metalgalerie)
Aktuality
Aktuelles
Hlavná galéria autogramov mojej stránky. Predstavuje ukážky autogramov zo sveta filmu, športu, politiky, histórie, erotiky, literatúry, kozmonautiky, hudby,  cirkvy a iných oblastí. Základ pre každého zberateľa. Je uzavretá a už ju nebudem dopĺňať.
Obsahuje obrovské množstvo unikátov!!!
Nová galéria je galériou otvorenou-teda neustále dopĺňanou novými ukážkami autogramov-predovšetkým zo sveta filmu, športu,politiky ,literatúry, ale aj ďalších oblastí. Budú tu zverejnené autogramy, ktoré si nenašli miesto v sekci AKTUELLES ako najvzácnejšie autogramy mesiaca. Sleduj pravideľne...
Hlavná metalová galéria-galéria autogramov zo sveta metalovej hudby. Táto galéria je taktiež uzavretá a už nebude dopĺňaná. Myslím, že by se mali zavítať aj zberatelia, ktorí nie sú fanúšikmi metalovej hudby, nakoľko sa tu objvuje množstvo veľmi zaujímavých autogramov a fotografií najtvrdších kapiel z celého sveta.Určite vstúp!
Túto galériu určite neprehliadnite. Galéria s nádychom hororu a....veď sami uvidíte určite to, čo vo svojich zbierkach nenájdete. Extrémne metalové prúdy a autogramy ich predstaviteľov z celého sveta. Ak sa chceš báť- vstúp do pekla! Táto galéria bude neustále dopĺňaná!Ak sa chceš na chvílu ocitnúť v horúcom pekle, si na správnom mieste! Galéria, ktorá vás určite šokuje!!!
Aktuality-alebo aj galéria, v ktorej sú  umiestňované najzaujímavejšie autogramy získané v danom mesiaci a roku. Najčastejšie dopĺňaná galéria nových autogramov, pozri sa do nej každý deň a nájdeš tam skoro vždy niečo nové.
Prominenti
Prominenti sú jedinou galériou bez autogramov. Je to galéria spomienok na moje stretnutia so slávnymi i menej slávnymi osobnosťami z celého sveta. Galéria je neustále dopĺňaná o nové fotografie.
Prominent
7 galérií......
.....vyber si a vstúp
7 Galerien......
Autogramme aus : Film, Sport, Politik, Musik, Erotik, Miss, Kozmos, Kunst, Kirche,Historie,...
Neue Autogramme aus : Film, Sport, Politik, Musik, Erotik,Literatur, Historie,...
Autogrammkarten von Metalbanden....Death Metal, Heavy Metal, Gothic Metal, Trash Metal, Power Metal, Progressive Metal, Speed Metal, Folk Metal,...
Autogrammkarten von Extrem-Metalbanden....
Willkommen in der Hölle....
Neue Autogrammkarten von Metalbanden
Spitzengalerie...
Extremgalerie
Neu Galerie
Metalgalerie
Die Prominenz und ich!
Einige Galerie ohne Unterschriften
Jeder Tag neue Autogrammkarten...
Neue spitzen Unterschriften....

Shocking gallery!!!
Unikat
Moji slávni spoluobčania
V tejto galérii predstavujem mojich významných spoluobčanov z Nového Mesta nad Váhom, osobnosti nášho mesta z minulosti i zo súčasnosti. Táto galéria mi je osobne veľmi blízka, nakoľko s mnohými tu predstavenými ľuďmi som sa osobne poznal alebo poznám.
Galéria bude stále doĺňaná.
Meine bedeutenden Mitbürger
Autogrammkarten aus Stadt Nové Mesto nad Váhom. (Mein Wohnort.)
Literatur, Sport, Kunst, Film, TV....
Stadtgalerie
Erotika
Erotik
Erotika-je galéria,ktorá je podĺa výsledkov dlhodobej ankety na mojej stránke najnavštevovanejšou sekciou . Preto som jej pridelilzvláštny štatút aj v prehľade galérii.Ak máš nad osemnásť rokov,, pozri sa do nej každý deň, aj táto galéria sa pravideľne dopĺňa o nové zberateľské úlovky.a nájdeš tam skoro vždy niečo nové.
Maľovanie na telo - Body Art
Body Art-je úplne nová galéria,ktorá sa zrejme stane veľmi navštevovanou. Je totiž zmesou šikovnosti výtvarných umelkýň a vizážistiek a krásy mladých modeliek s nádychom jemnej erotiky. Táto galéria bude dopĺňaná vždy po Majstrovstvách Slovenska v tejto disciplíne-v maľovaní na telo.
Body Art - Body Painting
Slowakische Meisterschaft
Slowakische Meisterschaft, am besten Model...
Erotikdarstellerinen und Pornostar  aus ganzen Welt
Superhviezda
Superstar
Superhviezda- táto galéria nahradila od roku 2009 galériu s názvom Aktuality. Budú v nej bez ohľadu na dátum zaraďované pravidelne ukážky podpisov najvýznamnejších svetových hviezd získané v aktuálne prebiehajúcom čase. O nových menách v tejto galérii sa dozviete vždy pri vstupe na moju stránku.
Superstar- neue Galerie mit Autogramme von Superstar